Plastikinių langų montavimas:

Šiais laikas yra labai didelis, kokybiškų profilių asortimentas, bet ne tik nuo langų kokybes priklauso Jūsų namų jaukumas ir šiluma, bet ir nuo kokybiškai ir profesionaliai atliktu montavimo darbų. Langu montavimo kokybė pryklauso nuo montotojų sukauptos darbo patirties, žinių ir naudojamu materialų tinkamumo. Jeigu Jūs užsakėte langus mūsų firmoje, Jūs galite būti isitikinė, kad darbotojai užsiims Jūsų langų montavimų, o ne pradės eksperementuoti.
Savarankiškas langu montavimas, taip kaip ir samdimas statibininkų, ar savamokslių montotojų, susijęs su rizika, kad bus pažeista montavimo technologija ir bus panadoti nekokybiškį materialai. Netinkamų montavimo putų parenkimas gali žymiai sumažinti montavimo bei Jūsų naujai nupirktų langų kokybę.

Svarbūs montavimo aspektai

Iki pradedant montuoti langus patariame Jums kruopščiai apžiūrėti remus ir stiklo paketus ar nėra matomų pažeidimų.
Po senų langų demontavimo prasideda pats svarbiausias etapas – tikslus naujų remu tvirtinimas. Montavimo darbų technologija numato idealų riemų pozicionavimą santykiškai lango angos su profesianalių įrankių pagalba.
Tvirtinimo elementai – betonvarščiai, medvarščiai, ankeriai, montavimo juostėlės, tvirtinimo elementu atstumas viena nuo kitos ne daugiau nei 70 cm. Tarpo plotis tarp plastikinio lango riemo ir lango angos neturi viršyti 3 cm.
Montavimas užbaigiamas: varčių pakabinimų, furnituros reguliavimų, ir nuemama išorinė apsauginė plevelė.

Langų montavimas žiema

Kila klausimas: ar verta, ar išvis yra protingas langų montavimas žiema? Kainos mažeja, terminai irgi trumpeja. Bet ar negresia mums šalta žiema likti be langų ir pergivent nuotikį kuri atsiminsit visą gyvenimą?


Žinoma, problema ne žiema, o oro temperatūra laukė, reikia suprast, kad gali gręsti stiprus šalčiai.
Langų montavimo technologija numato laiko tarpą apie 30 minučių per kuri lango anga bus visiškai atvira. Bet tai tikrai negali pakenkt Jūsų namų šilumos sistemai, baldams, sienų dažams ar tapetams, tai gali pakenkti tik gelėm, kurios bus išneštos iš montavimo zonos tam laikui per kuri bus sumontotas langas.


Rekomendojama nemontoti langų esant žemiau nei minus 10 laipsnių, bet tai tik dėl to, kad tokiais šalčiais montavimo putos neišsiplečia tinkamai, kas gali sukelti skilių montavimo siūlėjė.
Tajgi žiema ligiai kaip ir vasara ar koks kitas metų laikas, yra tinknkama langų montavimui
.

© 2009 „Tedis“, UAB. Sprendimas: adStudio. Seo.