HAUS Blokeliai

tl_files/tedis_files/Haus_blokeliai/blokeliai.jpg

Su HAUS statyk pigiau!

 

Naudodami HAUS Blokelius sutaupote net iki 30% išlaidas mūrui.

 HAUS Sienų blokeliai (S6,SM6) 
   HAUS Pamatų blokeliai (P6-20) 
   HAUS Pamatų blokeliai (P6-30) 
HAUS Pertvarų blokeliai (SP) 
     Teriva Perdangos blokeliai H4 - Sužinok Kaina

 

 

tl_files/tedis_files/Haus_blokeliai/muro_blokeliai/s6.jpgtl_files/tedis_files/Haus_blokeliai/muro_blokeliai/sm6.jpgtl_files/tedis_files/Haus_blokeliai/muro_blokeliai/pamatiniai-20_abu.pngtl_files/tedis_files/Haus_blokeliai/muro_blokeliai/pamatiniai_30.pngtl_files/tedis_files/Haus_blokeliai/muro_blokeliai/perdangu.png
Puiki Kaina - HAUS blokelių kaina labai maža lyginant su kitomis mūro medžiagomis.
Paprastas Naudojimas - Naudojant HAUS blokelius, statoma greitai ir tiksliai.
Ilgaamžiškumas ir atsparumas - Kuo betonas senesnis, tuo jis tvirtesnis.
Atsparumas drėgmei - HAUS Blokelių kapiliarumas yra minimalus. 
Šiluma  - Su šilumos izoliaciniu kompleksu šildymo išlaidos mažėja 20- 30%
Garsas - HAUS Blokeliai yra viena geriausiai garsa izoliuojančių medžiagų.
Ekologija - Gaminant HAUS Blokelius naudojamos tik gamtinės žaliavos.

 

Haus blokeliai[nbsp]- 100% natūralus produktas. Blokeliai HAUS gamybai naudojamos žaliavos neturi žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų.

Visos Haus blokelio gamybai reikalingos sudėtinės dalys yra kilusios iš gamtos. Žvyras, smėlis, cementas, vanduo - štai iš ko padarytas Haus betono blokelis.

Haus betono blokelio gamyboje naudojama labai mažai energijos, priešingai nei gaminant kitus blokelius. Haus blokelis įgauna savo tvirtumą po šalto liejimo ir natūralaus džiūvimo.

Savybę tarnauti bet kokiomis sąlygomis ir ekonomiškumą Haus blokelis įgauna dėl sudėtinių medžiagų ir moderniausios pažangios automatinės technologinės linijos.

Haus blokelių gamybai taikomos XX amžiaus pradžios tradicinės technologijos ir XXI amžiaus nauji vibracijos bei automatizacijos principai. 

Haus betono blokeliuose, palyginti su kitomis mūrijimo medžiagomis, kapiliarumas yra minimalus. O tai labai svarbu vertinant medžiagos drėgmės sugėrimo ir drėgmės perėjimo savybes. Net panardinus blokelį į vandenį, drėgmė neprasiskverbia aukščiau nei ketvirtį blokelio. Drėgmė neprasiskverbia, nes kapiliarines jėgas nugali gravitacija.

Haus betono blokelis yra nedegus, neužšąlantis, nepūvantis, neyrantis, neskylantis ir netrupantis, atsparus atplėšimui, tinkamas visų tipų tinkui, leidžiantis įžeminimą be tinko. Net lauko sienas iš Haus blokelio galima palikti netinkuotas ir nedažytas, kadangi bėgant metams betono fizikinės bei mechaninės savybės mažai kinta.

Haus blokelis nebijo drėgmės, lietaus bei sniego - jis transportuojamas, sandėliuojamas, mūrijamas ištisus metus.

Betono blokelis bėgant laikui tampa dar tvirtesnis!

Europoje ir Amerikoje mūro sistema iš plonasienių tuščiavidurių betoninių blokelių, pagamintų naujos kartos presais ir kombinuojamų su izoliaciniu kompleksu, naudojama jau dešimtmečius. Šios statybų rinkose dominuojančios mūrijimo medžiagos populiarėja ir Lietuvoje. Sistema tobulinama jau pusę amžiaus ir šiuo metu neturi prilygstančio konkurento. Nė viena kita mūro sistema negali atstoti betono blokelių lyginant svarbiausius rodiklius: patvarumą, ilgaamžiškumą, garso izoliacines savybes, atsparumą drėgmei ir statybinės medžiagos ekologiškumą.

 

Raktažodžiai: Blokeliai , Haus blokeliai , Betono blokeliai , blokeliai kainahaus blokeliai atsiliepimai

© 2009 „Tedis“, UAB. Sprendimas: adStudio. Seo.